Haberler

DJI Mavic Air 2 Daha Büyük Batarya İle Geliyor

Twitter kullanıcısı OsitaLV tarafından paylaşılan bu görüntüler, yeni drone’daki pilin boyutunu belirten bir FCC etiketi ile birlikte yayınlanmamış DJI Mavic Air 2 sensörleri hakkında yeni bilgiler veriyor.

Tüketici sınıfı bir drone

Resimde DJI Mavic Air 2 üstten görülüyor. Ondan, aslında, dronun üst kısmında yukarı bakan sensörler olmadığını söyleyebiliriz. Muhtemelen DJI, bu sensörleri üst seviye Mavic 2 ve Mavic 3 dronları için daha fazla bir özellik olarak tutmak istiyor.

Bu sensörler, uçuşunuza odaklanırken çarpışma konusunda endişelenmeden köprülerin ve dalların altında uçabilmesini sağlarlar. Bu yeni drone’da bulunmamaları büyük bir sorun değil, ancak ekstra bir güvenlik katmanına sahip olmak güzel olurdu.

Motorlar, Mavic 2 serisi ile aynı tasarıma ve hızlı serbest bırakma aksesuarlarına sahiptir. Şu ana kadar gördüğümüz drone’nun tüm görüntülerinden, aslında biraz daha küçük olacak şekilde ölçeklendirilmiş bir Mavic 2’ye benziyor.

Çok daha büyük pil

Etiketten, yeni Mavic Air 2 model numarasının MA2UE1N olduğunu doğrulayabiliriz. Bununla birlikte, alabileceğimiz daha önemli bilgiler, pilin voltajı ve amperi. Mavic Air 2’de 11.55v 3500mAh batarya, 1.125mAh’da önemli bir artış olacak. Orijinal Mavic Air’in fabrika değeri 21 dakikalık bir uçuş süresine sahipti ve Mavic Air 2’nin yeni daha büyük pili ise, 30 dakikalık uçuş süresi olduğu görülüyor.

Mavic Air 2 hakkında son zamanlarda edindiğimiz tüm bilgiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu dronu almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

networksherlocked

"Hayatta kalanlar, türlerin ne en güçlüsü ne de en zekisidir; hayatta kalanlar kendini değişime en çok uydurabilenlerdir."

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu