Haberler

Evde Hayat Var! Bizde En İyi Drone Görüntüleri

EvdeKal Türkiye!

Coronavirüs sebebiyle evde sıkışıp kaldınız mı? Belgesellerden, TV programlarından hatta Netflix’ten sıkıldınız mı? Birde dünyaya Drone Pilotları’nın gözünden bakın! Bu yazımızda Dünya’nın çeşitli bölgelerinde çekilmiş en güzel 10 Drone videosunu bulabileceksiniz.

İzlanda

İzlanda’nın fantastik manzaralarıyla dolu, sinematik bir bakışla, bu 3 dakikalık videoda her şey var. Su, rüzgar, dalgalar, dağlar ve buz nefes kesen bir deneyim yaratmak için bir araya geliyor.

Peninsula

Michigan’ın Üst Yarımadası bir yıl boyunca renkler değiştikçe Superior Gölü’nün sarp kayalıklarıyla öne çıkan bu video, Mitten Eyaletinin güzelliğini keşfedebileceksiniz.

İsviçre Alpleri

İsviçre Alplerinin donmuş ihtişamını ve diğer ikonik zirvelerinin kapsamlı çekimlerini bir araya geldiği video.

Alaca karanlıkta Alpler

Dünya’nın İkonik Simgeleri

Açıklanamaz derecede gergin ve tatmin edici 4 dakikalık videoda bir sporcu Dünyadaki en ikonik yerlerin bazılarında “kayak” yapıyor. Bu kısa film, 2018 New York City Drone Film Festivali’nde Extreme Sports Birincilik ödülünü kazandı.

İspanya Drone Parkuru

İspanya’nın Ibiza kentindeki muhteşem Cala D’en Serra plajına bakan yıpranmış bir binada çekilmiştir.

Türkiye

Bu videoda uğrak noktalarımdan birisi olan Kapadokya’da JFPV, bizi bir rollercoaster yolculuğuna çıkarıyor ve bu listedeki en nefes kesici görsellerden birisidir.

Norveç

Norveç’in dağları ve şelalelerini, destansı çekimleri ile bu kısa drone travelogue size Norveç güzellikleri hakkında iyi bir fikir sahibi olacaksınız.

Hindistan

Hindistan aşırı uçların yaşadığı bir ülkedir. Dünyanın en yüksek dağlarından bazılarından en büyük, en karmaşık kentsel ortamlara kadar Hindistan, kıyıdan kıyıya inanılmaz manzaralarla doludur. Bu video sizi şehirlerden ve dini yerlerden, Hindistan’ı oluşturan destansı alanların sadece küçük bir bölümünü kapsayan çayırlara, nehirlere ve dağlara götürüyor.

Thailand

Bu videoda Tayland’ın gerçeküstü kaya ve göl oluşumlarıyla dolu muhteşem bir ülke olmasına şahitlik edeceksiniz.

Evde kalıp bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz…

networksherlocked

"Hayatta kalanlar, türlerin ne en güçlüsü ne de en zekisidir; hayatta kalanlar kendini değişime en çok uydurabilenlerdir."

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu