Haberler
Trend

Günlük kullanım için tasarlanan Mavic Mini

Mavic Mini bugüne kadarki en hafif ve küçük DJI drone modeli olarak karşımıza çıkıyor.

DJI bugüne kadarki en hafif ve en küçük drone modelini tanıttı. Katlanabilir yapıdaki DJI Mavic Mini sadece 249 gram ağırlığında. Yani SGHM İHA Kayıt Sistemi‘ne kayıt yaptırmanız gerekmiyor. Ürün, drone ile uçmayı ve havadan görüntülemeyi herkes için eğlenceli ve erişebilir kılmak için birçok özelliğe sahip.

DJI Mavic Mini özellikleri

4 kilometre maksimum menzil sunan drone 30 dakikalık uçuş süresi vadediyor. Bu boyutlardaki bir için 30 dakikanın oldukça başarılı olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. GPS alıcıları ve aşağı yönlü görsel sensörler ise hassas süzülme ve stabil uçuş sağlıyor. Saniyede 30 kare ile 2.7K video çekim kapasitesi ise bu modeli Full HD çekim yapan Mavic Spark’ın önüne geçiriyor.

Markanın daha büyük modellerinde bulunan engellerden kaçınma özelliği ise maalesef Mavic Mini’de mevcut değil. Neyse ki harika fotoğraflar yakalamanız için ön programlı uçuş manevraları sunan Quickshots özelliği birçok seçenek sunuyor. Günlük kullanım için olduğunun altı çizilen ürünü uçurmanın drone’lar konusunda hangi seviyede olursanız olun oldukça kolay olduğuna da özellikle vurgu yapılıyor.

networksherlocked

"Hayatta kalanlar, türlerin ne en güçlüsü ne de en zekisidir; hayatta kalanlar kendini değişime en çok uydurabilenlerdir."

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu