Haberler

DJI Mavic AIR 2 Tüm Detaylar

ANATEL, Mavic Air 2’nin hız, kamera ve daha fazla ayrıntılar içeren yeni hızlı başlangıç kılavuzunu paylaştı.

34 Dakika Uçuş Süresi

DJI MAVIC Air 2, yeni bir katlanır tasarıma ve 4K videolar ve 48 megapiksel fotoğraflar çekebilen tamamen stabilize üç eksenli bir kameraya sahiptir.

DJI’nın engel sensörü ve ActiveTrack 3.0, İlgi Çekici Nokta (PoS) 3.0, QuickShot ve gelişmiş uçuş destek sistemleri 2.0 gibi akıllı uçuş modları gibi benzersiz teknolojileri, karmaşık çekimleri zahmetsizce yakalamayı kolaylaştırır. Mavic Air 2 maksimum 68,4 km / s uçuş hızına ve 34 dakika maksimum uçuş süresine ulaşacağı görülüyor.

Batarya ile ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mavic AİR 2 Görselleri

Hızlı başlangıç kılavuzundan bazı ekran görüntüleri:

Mavic Air 2 hızlı başlangıç kılavuzunda dikkat çeken detaylar

Teknik Detaylar

DJITM MAVICTM Air 2 yeni bir katlanabilir tasarıma ve 4K videolar ve 48 megapiksel fotoğraflar çeken tamamen stabilize üç eksenli sabitleyiciye sahip bir kameraya sahiptir.

Engel sensörleri ve ActiveTrack 3.0, ilgi çekici nokta (PdI) 3.0, QuickShot ve gelişmiş pilot yardımı 2.0 sistemleri gibi akıllı uçuş modları gibi özel DJI teknolojileri, karmaşık çekimleri zahmetsizce yakalamayı kolaylaştırır. Mavic Air 2, maksimum 68,4 km / s uçuş hızına ve maksimum 34 dakika uçuş süresine * ulaşır.

Mavic AIR 2 Yeni Görseller

Resimlerde DJI’ın orijinal Air’deki gibi renk seçenekleri sunmayacağı anlaşılıyor.

Hem depolama için katlanmış hem de pervane kolları tamamen uzatılmış olarak gösteriyor. Kavisli uçlu aksesuarlar Mavic Air 2’yi daha sessiz hale getirecek. Bu resimlerde Drone’nu hem beyaz bir stüdyo arka planında hem de safari temalı bazı fotoğraf çekimlerinde hareket halinde uçarken görüyoruz.

8 KM Menzil

Uzaktan kumanda ile entegre olan DJI’nın OCUSYNCTM 2.0 uzun menzilli iletim teknolojisi maksimum 8km iletim menzili sunar ve uçak tarafından çekilen videoları 1080p’ye kadar mobil cihazınızda DJI Fly’e gönderir.

Mavic AIR 2 Hakkında ne düşünüyorsunuz? Teknik detayları beğendiniz mi? Lütfen aşağıda yorum yapmayı unutmayın.

networksherlocked

"Hayatta kalanlar, türlerin ne en güçlüsü ne de en zekisidir; hayatta kalanlar kendini değişime en çok uydurabilenlerdir."

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu