Haberler

Drone Dünyasına Taze Kan: Insta360 One R Kamera

Aerial mod sayesinde dronu görünmez hale getirerek 360 derece videolar çekmeniz mümkünken One R bununla birlikte bir çok ilginç yeniliği modüler yapısıyla sizlere sunuyor. 360 derece kamera özelliği ile 5.7 K video kayıt yapabilen kamera, aksiyon kamerası modunda 4K 60 fps video kayıt edebiliyor.

Insta360 One R Modüler Yapısı

Üzerine birden fazla modül takılabilen kamera bu sayede farklı odak uzaklıklarına sahip objektiflere sahip olabiliyor. Ek olarak geniş açı ve 4K geniş açı objektifi takılabilen Insta360 One R, önceki modelin sahip olduğu özelliklerin tamamını kullanabiliyor.

Otomatik Kadraj özelliği ile yapay zeka destekli bir şekilde konu takibi yapabilen kamera, benzerlerinde bulunmayan 360 derece video kayıt özelliği ile dikkat çekiyor.

Drone Sahibi Olmayanlar İçin İyi Haber!

İnsta360 One R drone sahibi olmayan kullanıcılar için de etkileyici videolar çekebilecekleri eşsiz bir deneyim sunuyor. Sadece bir selfie çubuğu ile bunu yapmanız mümkün.

Birçok ihtiyacınız için en doğru kamera

ONE R, yaratıcılara, sporculara ve maceracılara herhangi bir çekim için uyarlanabilecek tek bir araç vermek üzere tasarlanmış. Şüphesiz ki yaratıcı özgürlük açısından hiçbir şey çift objektifli 360 kamerayı yenemez. Çift kamera kullanıcıların eylemi asla kaçırmamasını sağlar ve drone benzeri hava açıları gibi benzersiz teknikler sağlar. Görünen o ki bu cihazla bir çok kişi tatmin olacak hatta ticari kazanç elde edecek gibi.

Her zaman yanınızda kameraman taşıdığınızı düşünün.

Yapay zeka destekli, ONE R’un akıllara durgunluk veren takip yetenekleri de sağlıyor. 360 video düzenlerken, bir dokunuşla takip edilecek kişiyi seçebilirsiniz. ONE R uygulaması otomatik olarak orta çerçevede kilitli kalacaktır. Bu kişi bir engel tarafından gizlenmiş olsa bile, ONE R’nin algoritması onu hatırlayacak ve yeniden ortaya çıktığı anda tekrar izlemeye başlayacaktır.

Deep Track‘i gerçek zamanlı olarak da kullanabilirsiniz. ONE R’nin “İzlenecek Nokta” özelliği bir nesneye kilitlenmenizi sağlar. Kameranıza bir sonraki bağlanışınızda, seçtiğiniz nesneyi takip eden otomatik olarak yeniden çerçevelenen bir çekim elde edersiniz. Bunu gittiğiniz her yerde yanınızda bir kameraman bulundurmak gibi düşünebilirsiniz 🙂

Tanıtım videosu etkileyici!

Insta360 One R modelinin tanıtım filminde Türkiye’den birçok klasik ve tarihi noktanın yer aldığı görülüyor.

Insta360 One R’ın Fiyatı ne kadar?

Insta360 One R’ın fiyatı ise satın alacağınız modüllere göre değişiyor. Örneğin Dual-Lens 360 Mod ve 4K Geniş Açı lensi ile beraber cihazın fiyatı 479.99 dolar oluyor. 1 inç Edition sürümü ise i inç büyüklüğünde Geniş Açı lensi ile fiyatı 549.99 dolar oluyor. Ürünün en ucuz sürümü ise Insta360 One R 4K Edition. Bu modda işlemci, pil ve 4K aksiyon kamerası yer alıyor. Bu kitin fiyatı 299.99 dolar olarak belirlendi. Bakınız “Resmi Sayfa

networksherlocked

"Hayatta kalanlar, türlerin ne en güçlüsü ne de en zekisidir; hayatta kalanlar kendini değişime en çok uydurabilenlerdir."

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu