Haberler

Drone Pilotu Yorumuyla Coronavirüs

Teşekkürler Coronavirüs

Coronavirüs sonrası boşalan Türkiye’nin kent meydanları Drone Pilotu İsa TURAN tarafından görüntülendi. Videoda virüsün bize birçok şeyi öğrettiğine vurgu yapılırken görüntüler virüsün soğuk yüzünü bizlere bir kez daha gösteriyor.

Teşekkürler, Koronavirüs

Bizi sarstığın ve bizden çok daha büyük bir şeye düşündüğümüzden daha fazla bağlı olduğumuzu gösterdiğin için teşekkürler.

Görüntüler Drone Pilotu “İsa Turan”‘a aittir.

Bize içinde yaşadığımız lükse minnettar ettirdiğin için teşekkürler. Ürün bolluğu, özgürlük, sağlık ve tüm bunları garanti gibi düşündüğümüzü fark ettirdiğin için…

Bizi durdurduğun için teşekkürler.

Meşguliyetin içinde nasıl kaybolduğumuzu görebilmemiz için… En esas şeyler için bile vaktimizin olmadığını… Bütün problemlerimizi bir kenara bırakmamıza izin verdiğin için teşekkürler.

Çok önemli olduklarını düşünüyorduk, bize gerçekten neyin önemli olduğunu gösterdin. Bize ulaşım araçlarını kullanmamızı bıraktırdığın için teşekkürler.

Toprak bize çok uzun süredir yalvarıyordu, çevre kirliliğine bakmamız için… Biz dinlemedik… Teşekkürler, tüm bu korku için…

Bu yıllardır küresel bir hastalıktı ama pek çoğumuz bununla yüzleşmek istemedik. Şimdi bununla yüzleşmek zorundayız ve bunu sevgiyle ve toplumun desteğiyle nasıl kucaklayacağımızı öğrenmek zorundayız.

Yaşamlarımızdaki bu yeniden değer verme için teşekkürler.

Nihayet hepimiz birbirimize bağlıyız kavramını anladığımız için teşekkürler.

Hepimizin arasındaki bu birlik için teşekkürler. Dünyanın değişmek zorunda olduğunu biliyorduk…

Her şeyin altını kazıp anlamamıza yardım ettin ve en baştan yeni bir dünya yaratmamıza yardım ettiğin için teşekkürler.

Bu virüs bizim bir parçamız Bizim aramızda, içimizde… Hepimizle fiziksel veya enerjetik olarak bağlantılı… Şükran duygusu, bağışıklık sistemimizi destekler ve olayları farklı açılardan görmemizi sağlar ve hangi bakış açısını seçeceğimiz bize bağlıdır.

Fakat en iyisi bunların hepsinin farkında olmaktır. Şükran Duy, Farkında Ol,

Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Olmayacak Dünya Değişiyor… Şu Anda…

networksherlocked

"Hayatta kalanlar, türlerin ne en güçlüsü ne de en zekisidir; hayatta kalanlar kendini değişime en çok uydurabilenlerdir."

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu